Vážení priatelia,

ponúkame Vám na predaj prebytky rastlín kaktusov a iných sukulentov na rok 2021.

    Pred zaslaním objednávky si prosím prečítajte podmienky predaja uvedené nižšie, aby nedochádzalo k zbytočným nedorozumeniam. Najmä si pozrite body č. 3., 4., 8. (Bonusy a zľavy), ale samozrejme aj ostatné.

    Predávané kaktusy a sukulenty ako aj objednávkový formulár nájdete v submenu tejto stránky.

     Pre urýchlenie Vašej objednávky prosím vyplňte objednávkový formulár. Nie je to však nutnosťou, objednávku môžete napísať aj priamo do e-mailu a zaslať ho na náš e-mail: behul.ivan@gmail.com .

      

Podmienky predaja:

1. Zaslaním svojej objednávky súhlasíte s podmienkami predaja uvedenými na tejto stránke.

2. Každú objednávku potvrdíme e-mailom.

3. Minimálna hodnota objednávky rastlín je 10 € ! Okrem poštovného a balného. Objednávky s menšou hodnotou rastlín ako 10€ nebudú vybavené! Z tohto dôvodu uvádzajte aj náhradné druhy, pretože z niektorých druhov je len obmedzený počet.
4. Poštovné účtujeme podľa skutočnej hodnoty. Rastliny posielame na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty od 15.04.2021 do 30.10.2021. V prípade priaznivého počasia a dobrého stavu rastlín vybavíme objednávku aj pred 15.04.2021.

Sadzobník poštovného si môžete pozrieť TU.

5. Balné je v cene 0,60€.

6. Objednávky zaslané po 01.06.2021 vybavíme do 10 pracovných dní. V prípade, že by dodanie prekročilo túto lehotu, tak Vás o tom budeme informovať. V prípade Vašej dovolenky alebo inej neprítomnosti v mieste doručenia objednávky môžete uviesť termín, kedy Vám balík s rastlinami pošleme.

7. Cena rastliny a jej približná veľkosť je uvedená pri každom druhu.

Môže sa stať, že niektoré druhy udanej veľkosti sú už vypredané a máme z nich už iba rozmerovo menšie alebo väčšie kusy. V tom prípade upravíme cenu podľa veľkosti  nadol alebo nahor. V prípade veľkého cenového rozdielu nahor Vás samozrejme budeme informovať vopred, aby nedošlo k nedorozumeniu.

8. Bonusy a zľavy:

V prípade, že hodnota rastlín presiahne 30 €, účtujeme polovičné poštovné! Platí to však len pre objednávky zo Slovenska.

Za každých 12 ks objednaných rastlín získate jednu rastlinku navyše zdarma podľa nášho výberu, primeranú k vašej objednávke.

9. Platnosť katalógu rastlín končí 30.10.2021, alebo podľa oznamu na úvodnej stránke webu.

10. Rastliny sú v balíku zabalené v papieri, sú bez kvetináčov a bez substrátu. Rastliny sú zabalené tak, aby nedošlo k ich poškodeniu pri preprave. Každá rastlina je zabalená individuálne a je označená katalógovým číslom alebo latinským názvom.

11. Vyobrazené rastliny sú väčšinou zbierkové a slúžia len na ilustráciu.

12. V prípade reklamácie ju vybavíme k spokojnosti zákazníka.

13. Rastliny do katalógu dodali:
Kvetoslava Behulová a Ivan Behul (odborný poradca): behul.ivan@gmail.com

Pavol Behul

14. Objednané rastliny si môžete u nás v zbierke vyzdvihnúť aj osobne, ale to iba po predchádzajúcej dohode.

15. Tieto podmienky predaja sú platné od 08.03.2021 na sezónu roku 2021.

 

Ako používať zoznam:

Po kliknutí na konkrétny druh (pri sukulentoch) tu nájdete poznámky ako aj väčšiu fotografiu. Pre vrátenie sa na pôvodné miesto (k druhu, ktorý ste si prezerali) použite šípku "späť" vo Vašom prehliadači a na vrátenie na začiatok ponuky použite šípku "späť" v samotnom článku.