Vážení návštevníci, nakoľko predaj kaktusov a iných sukulentov na tejto stránke nie je prostredníctvom klasického e-shopu, tak sme pre uľahčenie objednávania pre Vás pripravili tento objednávkový formulár. Inštrukcie, ako formulár vyplniť, nájdete pod ním. Je to úplne jednoduché.

Objednávka rastlín 2017

Ako vyplniť formulár

Zoznam objednaných druhov:

Sem prosím napíšte príp. skopírujte objednávkové číslo rastliny a počet kusov, alebo celý názov rastliny a počet kusov. Je vhodné, aby ste jednotlivé položky písali pod seba. Ako vyplníte formulár, tak Vám ho aj s rastlinami doručíme. Takže obe strany je najvýhodnejšie 1 riešenie.

Napríklad:

KOP12 Opuntia microdasys v. rufida f. minima odnož 1,00€   1x - ideálne riešenie

alebo

AB22  2x

AB33  1x

CD 23 1x

alebo

Mammillaria prolifera  1x

Aloe vera 3x

Haworthia nigra IB 5508  2x

 

Adresa na doručenie:

Sem prosím napíšte Vaše meno, priezvisko, ulicu s číslom, obec alebo mesto a PSČ. Môžete sem tiež napísať Váš telefonický kontakt, ktorý ale nie je povinný.

Napríklad:

Ján Mrkvička

Hollého ul. 2

941 06 Komjatice

 

Váš e-mail:

Sem napíšte Váš kontaktný e-mail, prostredníctvom, ktorého Vás budeme informovať, o prijatí Vašej objednávky.

 

            Ak vyplníte všetky požadované údaje a ste si istý, že už nechcete nič meniť a všetky zadané údaje sú v poriadku, tak, objednávku potvrďte ikonou Odoslať. Ikona sa nachádza vpravo dole vo formulári.

            Váš vyplnený formulár sa automaticky odošle na e-mail behul.ivan@gmail.com Toto je aj kontaktný e-mail, na komunikáciu medzi nami v prípade zmien, nejasností, alebo podávania informácií. Každú prijatú objednávku potvrdíme na e-mail, ktorý ste uviedli vo formulári.

 

            Všetky Vami vyplnené údaje slúžia len pre naše interné potreby a to na vybavenie Vašej objednávky, nijak ich nespracovávame, neukladáme a ani neposkytujeme tretej strane.