Vážení návštevníci, nakoľko predaj kaktusov a iných sukulentov na tejto stránke nie je prostredníctvom klasického e-shopu s košíkom, tak sme pre uľahčenie objednávania pre Vás pripravili tento objednávkový formulár. Inštrukcie, ako formulár vyplniť, nájdete pod ním. Je to úplne jednoduché.

Objednávka rastlín 2023

Ako vyplniť formulár

Objednané druhy:

Sem prosím napíšte príp. skopírujte objednávkové číslo rastliny a počet kusov, alebo celý názov rastliny a počet kusov. Je vhodné, aby ste jednotlivé položky písali pod seba. Ako vyplníte formulár, tak Vám ho aj s rastlinami doručíme. Takže obe strany je najvýhodnejšie 1 riešenie.

Napríklad:

KOP12 Opuntia microdasys v. rufida f. minima odnož 1,00€   1x - ideálne riešenie

alebo

AB22  2x

AB33  1x

CD 23 1x

alebo

Mammillaria prolifera  1x

Aloe vera 3x

Haworthia nigra IB 5508  2x

 

Vaša adresa na doručenie:

Sem prosím napíšte Vaše meno, priezvisko, ulicu s číslom, obec alebo mesto a PSČ. Môžete sem tiež napísať Váš telefonický kontakt, ktorý ale nie je povinný.

Napríklad:

Ján Mrkvička

Hollého ul. 2

941 06 Komjatice

t.č.: 0908 123123

 

Váš e-mail:

Sem napíšte Váš kontaktný e-mail, prostredníctvom, ktorého Vás budeme informovať, o prijatí Vašej objednávky.

 

            Ak vyplníte všetky požadované údaje a ste si istý, že už nechcete nič meniť a všetky zadané údaje sú v poriadku, tak, objednávku potvrďte ikonou Odoslať. Ikona sa nachádza vpravo dole vo formulári.

            Váš vyplnený formulár sa automaticky odošle na e-mail behul.ivan@gmail.com Toto je aj kontaktný e-mail, na komunikáciu medzi nami v prípade zmien, nejasností, alebo podávania informácií. Každú prijatú objednávku potvrdíme na e-mail, ktorý ste uviedli vo formulári.

 

            Všetky Vami vyplnené údaje slúžia len pre naše interné potreby a to na vybavenie Vašej objednávky, nijak ich nespracovávame, neukladáme a ani neposkytujeme tretej strane.